Blog

Příjemná překvapení

7. července 2017 v 15:59 | Skládanka
Ve čtvrtek se mi příliš nedařilo. Moje hlava odmítala přijmout jeden odlišný názor na údržbu domácnosti a stejně tak odmítala přijímat i nově dodávané informace o historii okolního světa. Dalo by se říci, že jsem zase po delší době měla opravdu špatný den, kdy jsem se začala dokonce i utápět v dávnějších příjemných vzpomínkách na ty, ze kterých se časem staly méně dávné ne zcela příjemné vzpomínky. Neočekávala jsem, že mě v takovém dni něco příjemně překvapí.

Na nový dresink

1. července 2017 v 12:39 | Skládanka
I přes své současné mládí jsem už lecčím prošla. Zhruba na začátku puberty mě poměrně hodně ovlivnilo třeba blogování. Z dnešního pohledu se nedá říci, že bych jako blogerka v té době byla kvalitní, ba dokonce, ať už jsem si tehdy myslela cokoli, jsem byla běžnou odpadní blogerkou, která skončila někde v propadlišti dějin.

Vize 2180

13. června 2017 v 19:10 | Skládanka
Vize? Toto slovo nyní například užívá spousta stran celého politického spektra, které si chtějí stanovit, jak bude Česká republika vypadat roku 2030, roku 2035, roku 2040, roku 2180 a tak dále. Za jejich vizí se skrývají líbivé myšlenky, které se do značné míry dotýkají nikoli roku 2035, ale roku 2017, jelikož za 18 let nepochybně spousta současných problémů pomine, a naopak se přirozeně vyskytnou úskalí nová. Je dobré stanovit si, kam chceme směřovat, ale není možné vidět skoro 1 generaci dopředu, obzvláště ve dnešní rychlé, proměnlivé době. A já? Proč mluvím vůbec o vizi?
 
 

Reklama
Všechno zde publikované je mým dílem, není-li řečeno jinak.

Ikona blogu